Hakkımızda

Hüsnü KOCA
Şirket Sahibi

1993-94 yıllarında Almanya da kuyum işleri, piercing ve tattoo işleriyle uğraşıyordu, kendi memleketi Alanya da malzeme eksikliğinde bulamadıklarını söylediler.Malzeme sıkıntısını fark eden Sayın Hüsnü KOCA Wildcat Türkiye distribütörlüğünü almıştır.Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda piercing ve dövme malzemesi ilave ederek 1999-2000 yıllarında Türkiye pazarına Hüseyin DENİZ profesyonel dövme ekipmanları ve piercing satışına başladı. Wildcat Türkiye’nin sattığı tüm ürünler dünyanın pek çok ülkesinde yasal şekilde satılmaktadır. Wildcat Türkiye olarak, ülkemizin duyarlılıklarına özen göstererek ürün yelpazemizi (dövme boyaları, dövme iğneleri, dövme makineleri, kalıcı makyaj boyaları, kalıcı makyaj ekipmanları) en iyi kaliteli yenilikleri sunmaya devam etmektedir. Dünyada yeni çıkan her ürünü (tattoo machine, parmenent makeup ve piercing ) Türkiye kalitesi standartlarına göre siz değerleri müşterilerimize sunmaktayız.

Hüseyin DENİZ
Genel Müdür

Hüseyin DENİZ profesyonel dövme ekipmanları ve piercing satışına başladı. Wildcat Türkiye’nin sattığı tüm ürünler dünyanın pek çok ülkesinde yasal şekilde satılmaktadır. Wildcat Türkiye olarak, ülkemizin duyarlılıklarına özen göstererek ürün yelpazemizi (dövme boyaları, dövme iğneleri, dövme makineleri, kalıcı makyaj boyaları, kalıcı makyaj ekipmanları) en iyi kaliteli yenilikleri sunmaya devam etmektedir. Dünyada yeni çıkan her ürünü (tattoo machine, parmenent makeup ve piercing ) Türkiye kalitesi standartlarına göre siz değerleri müşterilerimize sunmaktayız.

Yasemin YILDIRIM
Satış Temsilcisi

Turizm bölgesinde yaşadığım için, gelen turistlerde dövme ve piercing ilgimi çektiği için kendimi sektöre atadım, heyecan benim için başlamıştır, her geçen gün daha kaliteli ürünleri size ulaştırmak için çabalıyoruz.

WhatsApp chat